اخبار »

هلال احمر ایجرود  به 90مسافر  درراه مانده  امدادرسانی کرد

هلال احمر ایجرود به 90مسافر درراه مانده امدادرسانی کرد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ایجرود ازامدادرسانی به 32 خودرو در راه مانده در برف و کولاک در جاده ها و گردنه های برف گیر شهرستان توسط امدادگران این جمعیت خبر داد .

نویسنده: هلال احمر استان زنجان/شنبه, 07 بهمن,1396/دسته ها: اخبار عمومی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس جمعیت هلال احمر ایجرود اظهار کرد : طی 3 ععملیات امدادی ،نجاتگران پایگاه امداد ونجات جاده ای جمعیت هلال احمر شهرستان توانستند  به 5 تن مصدوم  حوادث جاده ای امدادرسانی کردند .

امینی با اشاره به اجرای برنامه های آموزشی طرح ملی خادم با محوریت ارتقاء سطح آمادگی خانواده های ایرانی در برابرحوادث مختلف و آموزش همگانی در ادارات افزود: آموزش طرح ملی خادم در قالب یک دوره آموزشی با هدف آشنایی با مخاطرات شهرستان و راه های مقابله با آن و ارائه کمک های اولیه در دی ماه جاری به بیش از 249 پرسنل ادارات شهرستان  برگزار شد.

امینی  از طرح خادم به عنوان جنبش ملی در آموزه های امدادی یاد کرد و افزود: اجرای این طرح با مشارکت مردم، نهادها، سازمان ها و مطابق با برنامه ریزی های انجام شده صورت پذیرد، منجر به انقلاب عظیمی در یادگیری آموزش های همگانی خواهد شد.

وی گفت دراین راستا آموزش دانش آموزان مدارس نیزدر سطح گسترده ادامه دارد بطوری که ظرف مدت دیماه سال جاری به بیش از 205 دانش آموز در9 مدرسه آموزش داده شده است .

وی در ادامه گفت: واحد امور جوانان این جمعیت با توجه به دستورالعمل ارسالی از سوی سازمان جوانان در خصوص برگزاری مسابقات رفاقت مهر گفت: جلسه توجیهی با حضور دبیران و اعضای جوانان این جمعیت در خصوص بررسی و تجدید نظر در اجرای بهبود روند مسابقات شهرستانی و استفاده از راهکارهای نوین  تشکیل شد.

This is trial version.
Print

تعداد نمایش ها (46)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x