اخبار »

تیم سحر هلال احمر استان زنجان به قصر شیرین اعزام شد

تیم سحر هلال احمر استان زنجان به قصر شیرین اعزام شد

مدیرعامل هلال احمر استان زنجان به اعزام تیم سحر برای عملیات روانی زلزله‌زدگان اشاره کرد و گفت: این گروه متشکل از یک پزشک عمومی، یک‌روانشناس، یک مددکار و به سرپرستی رئیس اداره دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر است.

نویسنده: هلال احمر استان زنجان/شنبه, 07 بهمن,1396/دسته ها: اخبار عمومی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه دومین تیم سحر استان زنجان در 29 دی ماه برای حمایت‌های روحی و روانی زلزله‌زدگان به استان کرمانشاه اعزام شد، خاطرنشان کرد: تیم متشکل از یک پزشک عمومی، یک‌روانشناس، یک مددکار و به سرپرستی رئیس اداره دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان به مناطق اعزام شدند.

وی افزود: تیم سحر استان‌ زنجان که از 29 دی ماه اعزام شده است تا چهارم بهمن ماه در منطقه خواهد بود‌.

 

میرزایی با بیان اینکه مددکار گروه سحر در حوزه‌های آسیب‌های روانی احصا شده فعالیت می‌کند، گفت: بازدید از کانکس‌ها و چادرها و مصاحبه و گفت‌وگو با زلزله‌زدگان انجام گرفت و در دو روز گذشته به 38 خانم و 26 آقا خدمات ارائه شد.

وی به وظایف روانشناس گروه اشاره کرد و افزود: وظیفه روانشناس گروه اقدامات پیشگیرانه است و خدماتی همچون مصاحبه و مشاوره بالینی، همدلی با آسیب‌دیدگان و کاهش اضطراب‌ها انجام و در دو روز گذشته به 18 خانم و هفت آقا خدمات ارائه شد و همچنان این اقدامات در حال انجام است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان نقش پزشک را در گروه سحر مهم و حساس برشمرد و عنوان کرد: وظیفه پزشک گروه اقدامات درمانی است و آسیب‌دیدگانی که نیاز به درمان دارند ویزیت می‌شوند و مورد معالجه قرار می‌گیرند که در دو روز گذشته به 270 خانم و 57 آقا خدمات ارائه شد.

انتهای پیام/ 

This is trial version.
Print

تعداد نمایش ها (50)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x