اخبار »

برگزاري مراسم پرفيض زيارت عاشورا به منا سبت شهادت حضرت فاطمه زهرا )س)

برگزاري مراسم پرفيض زيارت عاشورا به منا سبت شهادت حضرت فاطمه زهرا )س)

به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) مراسمی با حضور جمعی از کارکنان جمعیت هلال احمر استان از سوی دفتر نمایندگی ولی فقیه درجمعیت استان برگزار گردید.

نویسنده: هلال احمر استان زنجان/پنجشنبه, 12 بهمن,1396/دسته ها: اخبار عمومی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

وی همچنین به روح عبادت حضرت زهرا (س) اشاره وگفت: تجلی عبادت و روح عادت در سیره حضرت موج می زد، به گونه ای که عبادت ایشان زبانزد عام و خاص، دوست دشمن بوده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درجمعیت استان بیان کرد: حضرت فاطمه دختری نمونه برای نبی مکرم اسلام(ص) و همسری نمونه برای امیرالمومنین(ع) بود که همواره در مسیر یاری دین خدا گام برداشت و در این راه فداکاری های بسیاری انجام داد و ستم های زیادی را تحمل کرد.

نصیری تصریح کرد: مسلمانان امروز مدیون فداکاری های بانوانی همچون حضرت فاطمه زهرا(س) و زینب کبری(س) هستند که همواره اسلام را یاری کردند و در این راه رشادت های بسیاری نشان دادند.

وی خاطرنشان ساخت: فاطمه زهرا(س) نسلی جاودانه از خود برجای گذاشت که پیغام بر معنویت و عبودیت شدند و سیره اخلاقی این بانوی بزرگ اسلام باید یک الگو در جامعه و به ویژه الگویی برای تربیت فرزندان باشد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درجمعیت استان  با اشاره به ضرورت ولایتمداری در جامعه افزود: ولایتمداری و پیروی از ولایت، از جمله اصلی ترین شاخصه های مومن است و همه ما باید این مهم را مورد توجه قرار دهیم.


گفتنی است که هر روز پنجشنبه، مراسم زیارت پرفیض زیارت عاشورا از ساعت 7:30 تا 8 و سی دقیقه صبح دایر می باشد.

 

This is trial version.
Print

تعداد نمایش ها (56)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x