اخبار »

نشست صمیمی مدیرعامل با نجاتگران شهرستان ایجرود  برگزار شد

نشست صمیمی مدیرعامل با نجاتگران شهرستان ایجرود برگزار شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان به همراه معاون امدادو نجات ، معاون آموزش و پژوهش و مدیر روابط عمومی با نجاتگران ، جوانان و رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ایجرود در اولین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی دیدار و گفتگو کرد .

نویسنده: هلال احمر استان زنجان/پنجشنبه, 12 بهمن,1396/دسته ها: اخبار عمومی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

میرزایی آموزش را یکی از ارکان اصلی آمادگی امدادگران، نجاتگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر دانست و گفت: همه فعالان جمعیت هلال احمر استان باید این موضوع را مدنظر داشته باشند که با تمرین و آموزش دائم خود را برای امدادرسانی به شهروندان و حادثه‌ دیدگان آماده نگه دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان  تصریح کرد: به واقع تلاش‌های شبانه‌روزی مجموعه جمعیت هلال احمر استان بخصوص جوانان فعال در این جمعیت که همیشه آماده خدمت به شهروندان هستند ستودنی است.

میرزایی از همه امدادگران و نجاتگران ،جوانان و داوطلبان شهرستان ایجرود در زلزله کرمانشاه و برف و کولاک اخیر تقدیر وتشکر کردند .

غفور آقاجانلومعاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان  نیز در این دیدار بر آمادگی کامل نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان  تاکید کرد و گفت: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان به صورت شبانه‌روزی آماده انجام هرگونه عملیات امدادی هستند و در این راستا به هیچ عنوان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

ایشان تاکید کرد: تمامی جوانانی که در جمعیت هلال احمر استان زنجان فعال هستند، نیروهای آموزش‌ دیده، عاشق خدمت به مردم و آماده برای نجات جان حادثه دیدگان هستند

دراین برنامه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان و هیئت همراه از محل مجتمع امداد و نجات پاپایی شهرستان ایجرود و محل استقرارجدید نیروهای عملیاتی پایگاه امداد ونجات بین شهری ایجرود بازدید کردند .

This is trial version.
Print

تعداد نمایش ها (60)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x