اخبار »

مراسم معارفه معاون بهداشت درمان و توانبخشی  جمعیت هلال احمر استان زنجان برگزار شد.

مراسم معارفه معاون بهداشت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان زنجان برگزار شد.

صبح امروز مراسم معارفه معاون توانبخشي جمعیت هلال احمر استان زنجان با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ،مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درجمعیت استان و جمعي از کارکنان توانبخشی برگزار شد.

نویسنده: هلال احمر استان زنجان/یکشنبه, 06 اسفند,1396/دسته ها: اخبار عمومی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
میرزایی با بيان اينكه معاون جديد توانبخشي از ویژگیهای بسیار مثبتی برخوردار است و از پرسنل با تجربه این حوزه به حساب می آید افزود: با توجه به شناختی که نسبت به این مدیر دارم مطمئنم که بخوبي مي تواند از پس اين مسئوليت سنگين برآيد.
در ادامه اين مراسم مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان گفت : انسان می تواند با تلاش، پشتکار بی وقفه و توکل کردن به خدا در برابر مشکلات ایستادگی کند.
حجت السلام والمسلمین جواد نصیری عنوان کرد: خدمات و تلاش های بی وقفه حجت الاسلام مهدی عرب پور در تبلیغات اسلامی برای استان کرمان ارزشمند است و تقوای بالا، مدیریت قوی، جهادی و میدانی ایشان سبب پیشرفت در سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان شده است.
گفتنی است در پایان مراسم مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با اهداء لوح سپاس و هدایا ، از تلاشهای نوروزی تقدیر نموده و با اهداءحکم سرپرستای موسوی به عنوان سرپرست جدید سرپرست معاونت توانبخشی ، برای ایشان آرزوی موفقیت نمودند.
This is trial version.
Print

تعداد نمایش ها (61)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x