اخبار »

مراسم تجلیل از اعضای جوانان،داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان ماهنشان برگزار شد.

مراسم تجلیل از اعضای جوانان،داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان ماهنشان برگزار شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ماهنشان از برگزاری همایش تجلیل از اعضای طزح های نوروزی با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان زنجان و امام جمعه شهرستان ماهنشان خبرداد

نویسنده: هلال احمر استان زنجان/دوشنبه, 27 فروردین,1397/دسته ها: اخبار عمومی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
حجت الاسلام والمسلمين نصیری مجموعه جمعيت هلال احمر را از زمره دستگاههاي خدمت رسان توصيف كردند كه خدمات اعضاي آن بدون هيچگونه چشمداشت مادي به همنوعان ارائه مي گردد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درجمعیت استان با تاکید بر اینکه جمعیت هلال احمر یک سازمان مردمی و شناخته شده در جهان است گفت:روح اسلام بر تعاون ،محبت و خدمت رسانی استوار است و بالاترین عبادت آن است که انسانها به فریادمردم برسند و التیام بخش درد آنها باشند که جمعیت هلال احمر در این راستا نسبت به سایر بخش ها به موقع و سریع تر عمل کرده است و حضور عوامل امدادی جمعیت هلال احمر در لحظات اولیه حوادث باعث افتخار است.
در ادامه مراسم حجت السلام زاهدی امام جمعه شهرستان ماهنشان ضمن تقدیر و تشکر ویژه از اعضای شرکت کننده در طرح نوروزی بیان کرد: خدمات هلال احمر به خصوص در ایامی که احتمال حوادث جاده ای بیشتر است، بر کسی پوشیده نیست و باید از افرادی که چنین خدماتی می دهند قدردانی کرد
حجت السلام والمسلمی زاهدی با بیان اینکه خدمت به همنوعان از والاترین کارها است، تصریح کرد: این نوع خدمت رسانی بارها. توسط ائمه و بزرگان دینی سفارش شده است.
امام جمعه ماهنشان گفت: اقدامات و فعالیت های دقیق و مؤثر جمعیت هلال احمر به عنوان یکی از دستگاه های متولی در ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی، موجب جلب اعتماد و رضایت تمامی اقشارمردم نسبت به این حوزه خدمت رسان شده است
در ادامه قدرت اله زلفی ، رئیس جمعیت هلال احمرماهنشان با اشاره به آمادگی نیروهای هلال احمر این شهرستان در تمام ایام سال، خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمر یک نهاد مردمی و از خود مردم تشکیل شده و تمامی تلاش خود را برای خدمت به مردم بکار می گیرد.
وی دراین مراسم گزارشی از فعالیت این جمعیت در طرح های نوروزی ارائه کردند .
دراین مراسم از 20نفر از جوانان ، امدادگران و داوطلبان شرکت کننده در طرح های نوروزی با اهدائء لوح سپاس و هدایا توسط مسئولین تقدیر و تشکربعمل آمد .
This is trial version.
Print

تعداد نمایش ها (45)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x