اخبار »

موزه هلال احمر زنجان دایر می‌شود/ برنامه‌ریزی برای بازسازی سالن 900 نفره هلال زنجان

موزه هلال احمر زنجان دایر می‌شود/ برنامه‌ریزی برای بازسازی سالن 900 نفره هلال زنجان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان راه‌اندازی موزه جمعیت هلال احمر استان زنجان را از برنامه‌های پیش‌بینی شده برای سال‌جاری دانست و گفت: این موزه در زیرزمین ستاد مرکزی جمعیت هلال احمر استان دایر می‌شود.

نویسنده: هلال احمر استان زنجان/ﺳﻪشنبه, 11 اردیبهشت,1397/دسته ها: اخبار عمومی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
وی با تاکید بر اتحاد و همدلی موجود در بین دستگاه‌های امدادی استان زنجان افزود: این همدلی موجب بهبود عملکرد خدمات این دستگاه‌ها به جامعه هدف می‌شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان به در پیش بودن هفته هلال احمر اشاره و تصریح کرد: هلال احمر در آستانه نودمین سالروز فعالیت خود قرار گرفته است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از برگزاری برنامه‌های مختلف در هفته هلال احمر خبر داد و گفت: برگزاری دوره بین‌المللی "آن‌ست" با حضور تیم‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، همدان، گیلان و زنجان، تخفیف در مراکز ارائه خدمات درمانی و دارویی، بازدید از مراکز خیریه، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان زنجان و همچنین خانواده شهدای مدافعان حرم، آغاز فعالیت تیم‌های واکنش سریع در شهرستان‌های ابهر، خرم‌دره و خدابنده، اهدای خون توسط اعضای جمعیت و برگزاری نمایشگاه توانمندی‌ها و تجهیزات جمعیت هلال احمر استان از جمله 20 برنامه تدوین شده برای این هفته است.
میرزایی راه‌اندازی موزه جمعیت هلال احمر استان زنجان را از برنامه‌های پیش‌بینی شده برای سال‌جاری دانست و ادامه داد: این موزه در زیرزمین ستاد مرکزی جمعیت هلال احمر استان دایر می‌شود.
وی میزان کمک‌های مردمی انجام شده در استان زنجان به زلزله‌زدگان کرمانشاه را 250 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: برآورد انجام شده از کمک‌های غیرنقدی مردم استان زنجان حدود 7 میلیارد تومان است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان به اضافه شدن تجهیزات مورد نیاز جمعیت طی سال گذشته اشاره و تاکید کرد: تلاش می‌شود در سال‌جاری هم خودروهای کمک‌دار و دیگر تجهیزات مورد نیاز به امکانات موجود اضافه شود.
میرزایی از قرار داده شدن یک قطعه زمین در عوارضی زنجان- قزوین خبر داد و گفت: این زمین برای احداث پایگاه امداد و نجات جاده‌ای در نظر گرفته شده است.
وی همچنین به برنامه‌ریزی انجام شده برای بازسازی سالن 900 نفره هلال زنجان اشاره و تصریح کرد: این بازسازی در سال‌جاری انجام می‌شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با اشاره به پیش‌بینی انجام شده برای اطلاع‌رسانی از جذب نیروی داوطلب در این جمعیت، ابراز امیدواری کرد، این اطلاع‌رسانی در هفته هلال انجام و منجر به جذب نیرو شود.
میرزایی با اشاره به حساسیت ایجاد شده در بین مردم نسبت به دریافت آموزش‌های مورد نیاز برای زمان وقوع حادثه گفت: ارائه آموزش‌های عمومی از اولویت‌های جمعیت هلال احمر برای همه اقشار از جمله روستائیان محسوب می‌شود.
انتهای پیام/73004
This is trial version.
Print

تعداد نمایش ها (35)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x