اخبار »

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان هفته هلال احمر را تبریک گفت .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان هفته هلال احمر را تبریک گفت .

مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان زنجان در پیامی فرا رسیدن هفته هلال و روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمررا به تمامی اعضاو کارکنان این نهاد مردمی؛ تبریک گفت .

نویسنده: هلال احمر استان زنجان/جمعه, 14 اردیبهشت,1397/دسته ها: اخبار عمومی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
و همسو با سیاست‌های عالیه و بشردوستانه نظام اسلامی تلاشی در خور تحسین در جهت تحقق اهداف چهارگانه جمعیت که همانا تامین احترام انسانها ،کوشش در جهت برقراری دوستی و تفاهم متقابل و صلح پایدار میان ملتها، تلاش برای تسکین آلام بشری و حمایت از زندگی و سلامت انسانها را بعمل آورد و بدیهی است این مهم جز با همت و سعی فراوان امدادگران شجاع، جوانان غیور، داوطلبان ایثارگر و مشارکت و همیاری داوطلبان عزیز و گرانقدر جمعیت بدست نخواهد آمد.
جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، با تربیت امدادگران جوان و با آموزش افراد متخصص و دلسوز برای مقابله با حوادث و اتفاقات احتمالی در جامعه می کوشد که اعضای جامعه را در مقابل رخدادها مصونیّت بخشیده و زمینه پیشگیری از وقایع احتمالی را بیش از پیش فراهم آورد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان ابراز امیدواری کرد که این ایام، فرصتی باشد برای نشان دادن و ترویج خدمات داوطلبانه هلال احمر به مردم و مسئولان و نیز فرصتی برای قدردانی از زحمات تمام اعضای جمعیت که به خوبی و شایستگی در راه اهداف والای این نهاد گام برمی‌دارند.
میرزایی گفت : اینجانب به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ و مقتدر جمعیت هلال احمر ، هفته هلال احمر را فرصت ارزشمندی برای پاسداشت فرهنگ خدمت صادقانه به مردم بویژه طبقه محروم و نیازمند و بزرگداشت و ترویج روحیه ایثارگری در جامعه می دانم و ضمن تبریک ۱۸ اردیبهشت ماه به همه کارکنان واعضای جمعیت هلال احمر ، برای همه عزیزان آرزوی توفیق ، سلامتی و بهروزی دارم .
This is trial version.
Print

تعداد نمایش ها (16)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x