اخبار »

نمایشگاه توانمندی‌ و تجهیزات جمعیت هلال احمر استان زنجان گشایش یافت

نمایشگاه توانمندی‌ و تجهیزات جمعیت هلال احمر استان زنجان گشایش یافت

نمایشگاه توانمندی وتجهیزات جمعیت هلال احمر استان با حضور معاون عمرانی استانداری زنجان ، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ، مدیرکل مدیریت بحران استان و مدیران دستگاههای اجرایی استان عصر روز دوشنبه 17 اردیبهشت افتتاح شد .

نویسنده: هلال احمر استان زنجان/ﺳﻪشنبه, 18 اردیبهشت,1397/دسته ها: اخبار عمومی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، عصر امروز نمایشگاه توانمندی و تجهیزات جمعیت هلال احمر استان زنجان در کارخانه کبریت سابق افتتاح شد.
شهرام میرزایی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان در گفت‌وگو با تسنیم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: این ‌‌نمایشگاه به مناسبت هفته هلال احمر و نیز به مناسبت نودمین سالگر‌د تاسیس هلال احمر در استان زنجان دایر شده است.
وی بازدید از این‌ نمایشگاه را رایگان اعلام کرد و گفت: این ‌نمایشگاه تا پایان هفته دایر و از ساعت 17 تا 21:30 آماده حضور شهروندان زنجانی است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از نمایش دستاوردها و تجهیزات واحد درمان اضطراری در این‌ نمایشگاه سخن گفت و افزود: یادگیری مهارت‌های امداد و نجات برای هر فرد واجب و ضروری است.
وی یادگیری مراحل امداد و نجات در زندگی هر فرد را مهم ارزیابی کرد و افزود: شهروندان زنجانی می‌توانند با حضور در این‌ نمایشگاه سئوالات امداد و نجاتی خود را از متخصصان بپرسند.
میرزایی گریزی هم‌ به مستقر شدن بالگرد هلال احمر در فرودگاه زنجان زد و گفت: در حال حاضر محل استقرار بالگرد در صودت توافقات در فرودگاه خواهد بود که امیدواریم این کار انجام گیرد.
وی هدف از برگزاری این‌‌ نمایشگاه را آشنا شدن مردم با تجهیزات هلال احمر توصیف کرد و گفت: غرفه‌های مختلفی اعم از غرفه امداد و نجات، غرفه‌ داواطلبان، غرفه جوانان، غرفه درمان اضطراری تحت نظر معاونت درمان و توانبخشی در این نمایشگاه فعالیت می‌کنند.
میرزایی با ابراز خرسندی از عملکرد خوب هلال احمر در سال گذشته خاطرنشان کرد: حضور مفید در زلزله کرمانشاه، حضور امدادگران در حادثه هواپیمای تهران یاسوج، حضور در ایام نوروز و طرح زمستانی نمونه کوچکی از خدمات هلال احمر استان زنجان است.
وی در پایان با دعوت از تمام اقشار جامعه برای بازدید از نمایشگاه توانمندی و تجهیزات هلال احمر گفت: امیدواریم میزبان خوبی برای همشهریان باشیم و نکات آموزنده‌ای را به آن‌ها بیاموزیم.

This is trial version.
Print

تعداد نمایش ها (20)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x