اخبار »

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان خبر داد: انعقاد تفاهم‌نامه ساخت و تهیه ارتز و پروتز با بهزیستی

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان خبر داد: انعقاد تفاهم‌نامه ساخت و تهیه ارتز و پروتز با بهزیستی

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان از انعقاد تفاهم‌نامه ساخت و تهیه ارتز و پروتز با بهزیستی استان خبر داد.

نویسنده: هلال احمر استان زنجان/ﺳﻪشنبه, 18 اردیبهشت,1397/دسته ها: اخبار عمومی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
این مسئول ادامه داد: جمعیت هلال‌احمر تعهد می‌کند که همه معرفی‌شدگان از سوی بهزیستی را پذیرفته و با رعایت مفاد این قرارداد نسبت به ارائه اقلام و خدمات درخواستی اقدام کند. البته این قرارداد در شرایط عادی و زمان صلح تنظیم شده است و مشکلات ناشی از حوادث غیر مترقبه مانند جنگ، زلزله، سیل و ...در مفاد آن تاثیر می‌گذارد.
وی افزود: جمعیت هلال‌احمر موظف است که استانداردهای لازم را از لحاظ کاربری قطعات و مواد به کاررفته، همچنین ارائه آموزش‌های لازم مراقبتی و بهداشتی به اشخاص معرفی‌شده توسط بهزیستی را رعایت کند و بهزیستی نیز موظف است که سقف مورد تعهد را در معرفی‌نامه هر شخص ذکر کند.
میرزایی تصریح کرد: جمعیت هلال‌احمر استان زنجان موظف است که بلافاصله بعد از مراجعه فرد تحت پوشش بهزیستی، برای ارائه مجموع هزینه‌های ارتز و پروتز درخواستی به کارشناس حوزه توانبخشی بهزیستی اقدام کند و پس از دریافت تاییدیه بهزیستی، نسبت به ساخت و تحویل وسیله کمکی اقدام کند.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان تاکید کرد: جمعیت موظف است که همه دستورالعمل‌هایی که پس از تنظیم قرارداد توسط بهزیستی اعلام می‌شود را رعایت کند و زمینه را برای احراز هویت بیمه‌شده و تطبیق مشخصات مندرج در معرفی‌نامه بهزیستی فراهم کند.
This is trial version.
Print

تعداد نمایش ها (95)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x