اخبار »

بمناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر  نشست صمیمی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان  با کارکنان و اعضای این جمعیت برگزارشد .

بمناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر نشست صمیمی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با کارکنان و اعضای این جمعیت برگزارشد .

در این نشست صمیمی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با کارکنان ، امدادگران ، جوانان وداوطلبان در اتاق کنفرانس ساختمان جمعی هلال احمر شهرستان زنجان با حضور مدیرعامی جمعیت ، معاون امداد ونجات ، معاون جوانان و معاون آموزش و پژوهش برگزار شد .

نویسنده: هلال احمر استان زنجان/چهارشنبه, 19 اردیبهشت,1397/دسته ها: اخبار عمومی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت : اگر بخواهیم در مواقع بحران و شرایط سخت موفق باشیم باید کارکنان هلال احمر با برنامه ریزی صحیح و بهره مندی علمی و دقیق از منابع انسانی با آموزش های تخصصی امداد و نجات آمادگی لازم را جهت مقابله با حوادث کسب کنند.
میرزایی با بیان اینکه افراد نبایستی خودشان را دست کم بگیرند، افزود: مهارت ها و تجارب تک تک شما در جای خود به کار جمعیت خواهد آمد و با استفاده صحیح از مهارت ها، تجارب و انتقال آن ها به دیگران می توانید جمعیت را در بین عموم مردم محبوب سازید.
گفتنی است در ادامه این نشست صمیمی، جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد و کارکنان و اعضتی جمعیت هلال احمر زنجان به طرح سوالات خود و بررسی و رفع مشکلات توسط مدیر عامل جمعیت و معاونت ها پرداختند .
This is trial version.
Print

تعداد نمایش ها (90)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x