اخبار »

نخستین مرکز توانبخشی هلال احمر زنجان افتتاح می‌شود

نخستین مرکز توانبخشی هلال احمر زنجان افتتاح می‌شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از برنامه‌ریزی برای افتتاح نخستین مرکز توانبخشی در هفته آینده خبر داد و گفت: این افتتاح برای ارائه خدمت به جامعه هدف انجام می‌شود.

نویسنده: هلال احمر استان زنجان/شنبه, 22 اردیبهشت,1397/دسته ها: اخبار عمومی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
وی به حوادث مختلف روی داده در سال‌گذشته اشاره کرد و گفت: تلخ‌ترین این حوادث زلزله کرمانشاه، و سانحه سقوط هواپیما بود که در هر دو مورد بنا به درخواست انجام شده هلال احمر وارد شده و ارائه خدمات کرد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان همراهی و مشارکت مردم در ارائه کمک به حادثه‌دیدگان را موجب دلگرمی اعضای جمعیت و البته آسیب دیدگان دانست و ادامه داد: امدادگران هلال احمر استان 16 روی کاری را در مناطق آسیب دیده گذراندند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با اذعان به مشکلات موجود در نحوه توزیع کمک‌ها در بین زلزله‌زدگان کرمانشاه در روزهای نخست وقوع حادثه افزود: مشکلات موجود در تامین سوخت، می‌تواند درس عبرتی برای استان زنجان به دلیل مشابهت جغرافیایی باشد.
میرزایی از برگزاری دوره‌های آموزشی برای مردم خبر داد و گفت: این دوره‌های آموزشی برای اقشار مختلف از جمله کارکنان دولتی و روستائیان برگزار شده است.
وی از برنامه‌ریزی برای افتتاح نخستین مرکز توانبخشی در هفته آینده خبر داد و افزود: این افتتاح برای ارائه خدمت به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی انجام می‌شود.
This is trial version.
Print

تعداد نمایش ها (95)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x