اخبار »

زنجان| موقعیت استراتژیک راه‌های استان زنجان نیاز به آماده‌باش نیروهای امدادی را بیشتر می‌کند

زنجان| موقعیت استراتژیک راه‌های استان زنجان نیاز به آماده‌باش نیروهای امدادی را بیشتر می‌کند

مدیرعامل هلال احمر استان زنجان با اشاره به خدمات شایسته امدادگران در حوادث زلزله کرمانشاه و سقوط هواپیما گفت: موقعیت استراتژیک راه‌های استان زنجان نیاز به آماده‌باش نیروهای امدادی را بیشتر می‌کند.

نویسنده: هلال احمر استان زنجان/شنبه, 22 اردیبهشت,1397/دسته ها: اخبار عمومی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
وی سال گذشته را یکی از سال‌های تلخ بابت رخداد حوادث دردناک توصیف کرد و افزود: زلزله کرمانشاه، سقوط هواپیما تهران یاسوج و حادثه کشتی سانچی نمونه‌ای از این حوادث دردناک بود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با تقدیر از تیم‌های جان بر کف هلال احمر استان گفت: به گفته مسئولان تیم کوهستان هلال احمر سال گذشته در ارتفاعات دنا بابت سقوط هواپیمای تهران یاسوج ماموریت‌های اصلی و مهم را با موفقیت انجام دادند.
وی با بیان اینکه استان زنجان به خاطر موقعیت جغرافیایی شاهد ترددهای زیادی است، گفت: به خاطر همین موضوع حوادث و تصادفات زیادی در محورهای مواصلاتی استان رخ می‌دهد و نیاز است شبانه‌روز در طول سال آماده باش باشیم و فقط شامل طرح‌های نوروزی و زمستانی نمی‌شود.
میرزایی با تقدیر از اصغر شیرمحمدی رئیس پلیس راه استان و صفی‌الله کرامتی مدیرکل مدیریت بحران استان بابت تلاش‌های شبانه‌روزی و کمک به هلال احمر گفت: این نفرات همراه یار و یاور هلال احمر استان بودند.
وی از تجهیز سالن هلال بزرگترین سالن همایش استان در سال جاری خبرداد و افزود: این سالن نیاز به مرمت و تجهیز دارد و به لطف خدا تا پایان سال این امر محقق می‌شود و جشن بعدی را در سالن تازه انجام می‌دهیم.
This is trial version.
Print

تعداد نمایش ها (81)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x