اخبار »

برگزاری المپیاد جوانه ها ویژه غنچه های هلال احمر شهرستانهای ابهر و خرم دره

برگزاری المپیاد جوانه ها ویژه غنچه های هلال احمر شهرستانهای ابهر و خرم دره

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان از برگزاری دومین المپیاد ورزشی امدادی جوانه ها ویژه اعضای کانون غنچه های هلال به منظور آشنایی اعضا با تاریخچه و اصول هفت گانه نهضت هلال احمر و صلیب سرخ و سنجش مهارت های امدادی آنها در شعب ابهر و خرم دره خبر داد .

نویسنده: هلال احمر استان زنجان/چهارشنبه, 26 اردیبهشت,1397/دسته ها: اخبار عمومی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
جمشیدی گفت: کودکان در این المپیاد، علاوه بر تاریخچه هلال احمر، روش های پناهگیری و خروج امن در زمان بحران و سوانح و حوادث، آشنایی با شماره های اضطراری و توسعه فرهنگ خودامدادی آشنا می شوند.
وی هدف اصلی آموزش های جمعیت را رسیدن به جامعه ای با خانواده های آماده در مخاطرات دانست و اظهار کرد: بی شک ماندگار ترین مهارت ها آنهایی هستند که در سنین کودکی و بازی آموخته می شوند و به همین منظور جمعیت اقدام به ارائه آموزشهای امدادی در مهدکودکها و در قالب شعر و قصه وداستان و سرود و نمایش می کند و در حقیقت آموزش های امدادی را از سنین کودکی در نونهالان نهادینه می کند.
جمشیدی در خصوص نحوه برگزاری المپیاد جوانه‌ها گفت: ابتدا مربیان هلال به مراکز پیش دبستانی و مهدکودک ها اعزام و کودکان را به تیم‌های چهارنفره دسته‌بندی کرده و آموزش‌های امدادی را به آنها منتقل کردند و در پایان برنامه ها از تمامی کودکان مشارکت کننده در طرح تقدیر شد.
گفتنی است : المپیاد جوانه ها در شعب ابهر و خرم دره با حضور معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان ، مسئولین اداره آتش نشانی ، اورژانس ، پلیس راهنمایی و رانندگی ، آموزش و پرورش و مسئولین ادارات شهرستان ها ، روسای جمعیت هلال احمر ابهر و خرمدره و اعضای فعال شعبو کارکنان و کارشناسان جوانان برگزار گردید .
This is trial version.
Print

تعداد نمایش ها (120)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x