اخبار »

اجرای 260 عملیات امداد و نجات توسط هلال احمر زنجان

اجرای 260 عملیات امداد و نجات توسط هلال احمر زنجان

نویسنده: آرین نوین رایانه/شنبه, 16 فروردین,1393/دسته ها: اخبار عمومی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

علی طاهری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان مجموع حوادث ایام نوروز در استان زنجان را 204 مورد اعلام کرد و اظهار داشت: 59 مورد از این حوادث جاده‌ای بوده است.

وی تعداد امداد رسانی ناشی از برف و کولاک را در ایام نوروز توسط نیروهای هلال احمر استان زنجان 10 مورد اعلام و اضافه کرد: 131 مورد از خدمات هلال احمر هم به صورت حضوری به نیازمندان ارائه شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان تعداد خدمات شهری و صنعتی هلال احمر را در ایام نوروز سه مورد اعلام و تصریح کرد: طی این مدت یک مورد عملیات امداد کوهستانی و دو مورد امداد رسانی هوایی هم انجام شده است.

این مسئول با اشاره به حادثه دیدن 3 هزار و 588 نفر در سطح استان زنجان ابراز داشت: نیروهای هلال احمر به این تعداد حادثه دیده در ایام نوروز خدمات رسانی کرده است.

طاهری از مصدومیت 953 نفر در ایام نوروز خبر داد و افزود: 803 نفر از این مصدومان به صورت سرپایی درمان شده‌اند.

وی تعداد مصدومانی را که توسط نیروهای هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شده‌اند را در ایام نوروز 52 نفر اعلام کرد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با اشاره به برودت هوا طی هفته گذشته خاطرنشان کرد: طی این مدت 907 نفر در محل‌های در نظر گرفته شده برای در راه ماندگان اسکان داده شده‌اند.

این مسئول تعداد کل عملیات‌های انجام شده توسط هلال احمر استان زنجان را در طول اجرای طرح نوروزی 260 مورد اعلام کرد.

طاهری از درگیری 947 نیروی عملیاتی هلال احمر در طرح نوروزی امداد و نجات خبر داد و متذکر شد: این تعداد نیرو شامل امدادگر و نجاتگر بودند.

وی با اشاره به اعزام 88 آمبولانس به محل‌های وقوع حوادث توسط هلال احمر در ایام نوروز ادامه داد: هلال احمر طی این مدت در 43 مورد عملیات رها سازی هم شرکت کرده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان تعداد پایگاه‌های درگیر در عملیات امداد و نجات را در سطح استان 14 پایگاه اعلام کرد و افزود: هشت پایگاه از این مجموع ثابت و بقیه سیار هستند.

این مسئول تعداد نیروهای درگیر در طرح امداد و نجات جاده‌ای استان زنجان را در طول اجرای طرح نوروزی به صورت روزانه یک هزار و 220 نفر اعلام کرد و اذعان داشت: طرح نوروزی از 26 اسفند سال گذشته آغاز شده و امروز پایان می‌یابد.

This is trial version.
Print

تعداد نمایش ها (478)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x