اخبار »

هلال احمر زنجان به سه هزار و 588 نفر حادثه دیده امداد رسانی کرد

هلال احمر زنجان به سه هزار و 588 نفر حادثه دیده امداد رسانی کرد

نویسنده: آرین نوین رایانه/شنبه, 16 فروردین,1393/دسته ها: اخبار عمومی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

علی طاهری ، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این افراد در پی 204 مورد حادثه مختلف رخ داده نیاز به امداد رسانی داشتند که 59 مورد این حوادث جاده ای ، 10 مورد آن گرفتاری در میان برف و کولاک، سه مورد آن سوانح شهری و صنعتی ، یک مورد آن کوهستانی و 131 مورد مابقی نیز مراجعه حضوری فرد آسیب دیده به پایگاه ها بود.

وی ، تعداد مصدومان و فوتی های ناشی از این حوادث را 953 نفر اعلام کرد و اظهار داشت: 804 نفر مصدومان بطور سرپایی در محل حادثه خدمات امدادی و درمانی دریافت کردند، 52 نفر آنان به بیمارستان منتقل شدند، شش نفر در صحنه فوت کرده بود و 91 نفرشان نیز جهت دریافت خدمات درمانی ، مراجعه حضوری به پایگاه ها داشتند.

طاهری ، افزود: همچنین در طول این مدت 907 مسافر گرفتار آمده در برف و کولاک نیز توسط جمعیت هلال احمر این استان به محل های امن و مطمئن انتقال و بطور موقت اسکان داده شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان تعداد عملیات های انجام شده ازسوی نیروهای امداد و نجات این استان در طول

این مدت را 260 مورد و تعداد نیروهای عملیاتی را 947 نفر ذکر کرد و گفت: همچنین دو مورد عملیات امداد هوایی و 43 مورد عملیات رهاسازی انجام شد و 88 مورد نیز آمبولانس به محل حوادث رخ داده اعزام گردید.

طاهری افزود: در طول اجرای طرح نوروزی، 14 پایگاه ثابت و سیار این جمعیت با بیش از یکهزار و 220 نفر نجات گر و امدادگر بطور روزانه همکاری کردند.

This is trial version.
Print

تعداد نمایش ها (431)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x