اخبار »

امداد رسانی به 175مسافر گرفتار برف و کولاک در جاده های استان زنجان

زنجان - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: نجاتگران جمعیت هلال احمر این استان طی 24 ساعت گذشته به 175 مسافر گرفتار در برف و کولاک یاری رسانی کردند و از این تعداد 18 نفر در راه مانده در پایگاه های امداد جاده ای استان اسکان یافتند.

شنبه, 07 بهمن,1396/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (16)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
دوره جستجو و نجات سوانح شهری در زنجان برگزار شد

دوره جستجو و نجات سوانح شهری در زنجان برگزار شد

معاون امداد نجات هلال احمر استان زنجان گفت: دوره جستجو و نجات در سوانح شهری استان زنجان به مدت چهار روز در زنجان برگزار شد.

غفور آقاجانلو امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار کرد: دوره جستجو و نجات سوانح شهری در استان زنجان به مدت چهار روز از دوم ماه تا پنج ماه در استان زنجان برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه در این دوره 35 نفر از امدادگران عملیات جستجو نجات استان زنجان حضور داشتند، ابراز کرد: در این دوره امدادگران با عملیات جستجو و نجات آشنا شده اند.

شنبه, 07 بهمن,1396/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (17)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
تیم سحر هلال احمر استان زنجان به قصر شیرین اعزام شد

تیم سحر هلال احمر استان زنجان به قصر شیرین اعزام شد

مدیرعامل هلال احمر استان زنجان به اعزام تیم سحر برای عملیات روانی زلزله‌زدگان اشاره کرد و گفت: این گروه متشکل از یک پزشک عمومی، یک‌روانشناس، یک مددکار و به سرپرستی رئیس اداره دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر است.

شهرام میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان از اعزام تیم سحر استان زنجان به استان کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: تیم سحر هلال احمر زنجان 29 دی ماه به شهرستان قصرشیرین استان کرمانشاه اعزام شدند.

وی به هدف ایجاد گروه‌های سحر در جمعیت هلال احمر اشاره و عنوان کرد: گروه‌های سحر برای حمایت‌های روحی و روانی زلزله‌زدگان ایجاد شده است چون که طبق ارزیابی‌های کارشناسان بعد از وقوع زلزله افراد بیشتری تصمیم به خودکشی می‌گیرند.

شنبه, 07 بهمن,1396/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (15)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
RSS
اولین6789101112131415انتها