اخبار »

امدادرسانی هلال احمر به ۱۰۱ نفر از گرفتارشدگان در برف و کولاک استان زنجان

امدادرسانی هلال احمر به ۱۰۱ نفر از گرفتارشدگان در برف و کولاک استان زنجان

مدیرعامل هلال احمر استان زنجان با اشاره به امدادرسانی به ۱۰۱ نفر از گرفتارشدگان در برف و کولاک گفت: ۲۵ نفر از هم‌وطنان نیز اسکان داده شدند.

شهرام میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان اظهار داشت: بر اثر بارش سنگین برف روز گذشته در استان زنجان برخی از محورهای مواصلاتی استان مسدود شدند.

وی افزود: نیروهای امدادی هلال احمر به 101 نفر از هم‌وطنان امدادرسانی کردند که از این تعداد بیشترین نفرات در شهرستان ایجرود اسیر برف و کولاک  شده بودند.

شنبه, 07 بهمن,1396/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (14)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
مراسم جشن روز پرستار و تکریم پرستاران درمانگاه شبانه روزی هلال احمر زنجان  برگزار شد

مراسم جشن روز پرستار و تکریم پرستاران درمانگاه شبانه روزی هلال احمر زنجان برگزار شد

مراسم بزرگداشت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار به مناسبت ارج نهادن به مقام والای پرستار با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درجمعیت ، معاون بهداشت ، درمان و توانبخشی جمعیت استان و جمعی از پرستاران این مرکز برگزار شد.

کدخبر : 22733 / تاریخ خبر :  3/11/96  / ساعت خبر : 14:45

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: همه پرسنل درمانگاه  برای رسیدن به هدف نهایی که همان حفظ و ارتقای سلامت و درمان مردم می باشد، نقش مهم و قابل توجهی دارند، در این میان قشر پرستاران علاوه بر جایگاه اساس و فنی، دارای مقام معنوی و مقدس است و الگوی همه پرستاران در این زمینه صبر و غمخواری حضرت زینب (س) است.

شنبه, 07 بهمن,1396/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (15)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
امدادرسانی به منطقه ۲۱ تهران به زنجان واگذار شد

امدادرسانی به منطقه ۲۱ تهران به زنجان واگذار شد

مدیرعامل هلال احمر استان زنجان از افزایش ۱۰ درصدی حق ایاب و ذهاب امدادگران و نجاتگران خبر داد و گفت: امدادرسانی به منطقه ۲۱ تهران به زنجان واگذار شد.

شهرام میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان اظهار داشت: استان زنجان به عنوان استان معین‌ غرب تهران انتخاب شده است

وی با بیان‌ اینکه مناطق 22 گانه تهران تقسیم بندی شده‌اند گفت: هر منطقه را به استانی واگذار کردند تا در لحظه وقوع حادثه بهتر امدادرسانی شود و منطقه 21 تهران به استان زنجان واگذار شد.

شنبه, 07 بهمن,1396/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (10)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
RSS
اولین78910111213141516انتها