اخبار »

چطور پناه پناهجویان شویم؟

چطور پناه پناهجویان شویم؟

معاون امور بین الملل و حقوق بشردوستانه هلال در گفت‌وگو با «شهروند»: هلال‌احمر ایران درباره کاهش خطرپذیری سوانح در مناطق شهری مطالبی ارایه داد که مورد توجه حاضران قرار گرفت.

سُمیرا زمانی| دهمین کنفرانس منطقه‌ای خاورمیانه و شمال آفریقا (منا) از 29 تا 30 فروردین در شهر بغداد برگزار شد. سرفصل‌های موضوعات مورد بررسی در این کنفرانس شامل ترویج فرهنگ صلح و عدم خشونت در درگیری‌ها با عناوینی چون جمعیت‌های ملی در شرایط درگیری، حمایت و توانمندسازی جوانان و داوطلبان در درگیری‌ها، توانمندسازی جوانان و زنان، ابتکار و صلح، حمایت روانی و اجتماعی در شرایط درگیری، نقض حقوق بین‌الملل بشردوستانه ‌هنگام اشغال، جمعیت در حرکت با عناوینی چون تأثیر مهاجرت بر جوامع میزبان، حمایت و وضع قانونی جمعیت در حرکت، ترویج جهان‌شمولی، به سمت جوامع تاب‌آور، تأثیر تغییرات آب و هوا، تأثیر شهرنشینی و... بود.
دوشنبه, 03 اردیبهشت,1397/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (25)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
تجلیل از اعضاء شرکت کننده در طرح نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان طارم

تجلیل از اعضاء شرکت کننده در طرح نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان طارم

رئیس جمعیت هلال احمر طارم از برگزاری مراسم تقدیر از تلاش های نیروهای شرکت کننده درطرح های نوروزی شهرستان خبر داد.

در این مراسم مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان ، معاون امداد ونجات جمعیت ، معاون داوطلبان جمعیت استان ، امام جمعه شهرستان طارم ، روسای ادارات حضور داشتند . از اعضاء جوانان ، امدادگران و داوطلبان شهرستان طارم در طرح نوروزی تقدیر و تشکر بعمل آمد.
حجت السلام صادقی پور امام جمعه طارم پس از تبریک اعیاد شعبانیه ، به اهمیت جایگاه و نقش نیروهای هلال احمر در امداد رسانی به نیازمندان و حادثه دیدگان اشاره کرد و افزود: نیروهای هلال احمر بدون‌ چشم‌داشتی جان خود را به خطر می‌اندازند تا جان دیگران را نجات دهند.
دوشنبه, 03 اردیبهشت,1397/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (23)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
نشست صمیمی  مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان  با کارکنان / تجلیل از جانبازان جمعیت

نشست صمیمی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با کارکنان / تجلیل از جانبازان جمعیت

نشست صمیمی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با حضورمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان ، معاونین ، مدیران و کارکنان جمعیت هلال احمر استان درسالن اجتماعات جمعیت شعبه زنجان برگزارشد .

کد خبر : 22796 / تاریخ خبر : 2/2/97 ساعت خبر : 9
شهرام میرزایی ضمن تبریک روز ولادت باسعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) گفت: کارمندان هلال احمر بایستی به خود ببالند که عضو یک موسسه عام المنفعه هستند و برای کمک به دیگران از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.
وی با اشاره به تلاش بی وقفه کارکنان و اعضای جمعیت هلال احمر در حوادث اخیر گفت: منش و رفتار نجاتگران و اعضا در ذهن افراد تاثیر گذار خواهد بود و می تواند رسالت و اهداف جمعیت را به همگان بشناساند.
یکشنبه, 02 اردیبهشت,1397/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (32)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
RSS
اولین78910111213141516انتها