اخبار »

به مناسبت گرامیداشت هفته زن از بانوان جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان تجلیل شد.

به مناسبت گرامیداشت هفته زن از بانوان جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان تجلیل شد.

به مناسبت میلاد با سعادت یگانه دخت پیامبر(ص)، حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت هفته زن، مراسم جشنی در این خصوص در نمازخانه این جمعیت برگزار گردید.

کد خبر: 22770 / تاریخ خبر: 20/12/96 / ساعت خبر : 11:20
در این جشن که رئیسجمعیت هلال احمر شهرستان زنجان ، اعضای شورای اجرایی، پرسنل ، مربیان و اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان حضور داشتند، با اهداءشاخه گل ولوح سپاس به کارکنان زن و مربیان این جمعیت اهداء گردید.
یکشنبه, 20 اسفند,1396/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (9)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
کارگاه آموزشی کشت و مراقب نهال درجمعیت هلال احمر زنجان  برگزار شد .

کارگاه آموزشی کشت و مراقب نهال درجمعیت هلال احمر زنجان برگزار شد .

کارگاه آموزشی کشت و مراقب نهال، به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، با تدریس کارشناس اداره کل منابع طبیعی استان زنجان باحضور کارکنان و اعضای جمعیت هلال احمرزنجان برگزار گردید .

کد خبر: 22769 / تاریخ خبر: 120/12/96 / ساعت خبر : 11
در این کارگاه آموزشی شرکت کنندگان علاوه بر یادگیری روش کاشت نهال و گل؛ با نحوه مراقبت از نهال های کاشت شده، حفظ و نگهداری صحیح از فضاهای سبز شهری بعنوان فیلترهای تنفسی شهر، همکاری در کاشت نهال برای افزایش فضاهای سبز شهری و... نیز آشنا شدند.
لازم به ذکر است در این کارگاه به مباحثی از جمله چگونگی گزینش نهال با کیفیت، نکات کلیدی هنگام کاشت نهال و مراقب های بعد از کاشت توضیحاتی ارائه شد . .
یکشنبه, 20 اسفند,1396/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (12)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
استقرار ۱۶ پایگاه امداد و نجات در طرح نوروزی/۳۶۰ امدادگر در این طرح مشارکت دارند

استقرار ۱۶ پایگاه امداد و نجات در طرح نوروزی/۳۶۰ امدادگر در این طرح مشارکت دارند

خبرگزاری شبستان: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از استقرار ۱۶ پایگاه امداد و نجات در طرح نوروزی امسال خبر داد و گفت: ۱۰ پایگاه به صورت ثابت و ۶ پایگاه به صورت سیار دایر می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از زنجان، شهرام میرزایی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان امروز(19 اسفند) در نشست خبری با خبرنگاران به اجرای طرح ملی امداد و نجات جمعیت هلال احمر از 25 اسفند تا 15 فرودین سال آینده اشاره کرد و گفت: جمعیت هلال احمر این طرح را برای آمادگی توان امداد و نجات جمعیت برای ارائه خدمات به هنگام، ایجاد اطمینان خاطر برای مسافران در طول سفر و پاسخگویی به درراه ماندگان ناشی از تصادفات جاده ای در ایام تعطیلات اجرا می شود.
شنبه, 19 اسفند,1396/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (14)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
RSS
12345678910انتها