اخبار »

حضور دکتر پیوندی در دهمین کنفرانس منطقه‌ای خاورمیانه و شمال آفریقا؛  تمجید رئیس فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب‌سرخ و هلال‌احمر از ایران/هلال‌احمر ایران در پاسخگوئی و آمادگی در برابر حوادث و سوانح،

حضور دکتر پیوندی در دهمین کنفرانس منطقه‌ای خاورمیانه و شمال آفریقا؛ تمجید رئیس فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب‌سرخ و هلال‌احمر از ایران/هلال‌احمر ایران در پاسخگوئی و آمادگی در برابر حوادث و سوانح،

رئیس جمعیت هلال‌احمر در دهمین کنفرانس منطقه‌ای جمعیت‌های ملی صلیب‌سرخ و هلال‌احمر در خاورمیانه و شمال آفریقا در بغداد شرکت کرد.

ه گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر در این کنفرانس که با حضور نخست وزیر و معاون نخست وزیر عراق و روسای 17 جمعیت ملی صلیب‌سرخ و هلال‌احمر برگزار شد، فرانچسکو روکا، رئیس فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب‌سرخ و هلال‌احمر گفت: قبل از ورود به بغداد از توانمندی‌های جمعیت هلال‌احمر ایران بازدید کردم، این جمعیت در زمینه پاسخگوئی و آمادگی در مقابله با حوادث و سوانح، جمعیت ملی مثال زدنی است.
شنبه, 01 اردیبهشت,1397/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (5)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
مراسم تجلیل از فعالان طرح های نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان

مراسم تجلیل از فعالان طرح های نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان

مراسم تجلیل از داوطلبان ، امدادگران و جوانان در طرح نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان با حضورمدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمراستان ، فرماندار شهرستان زنجان ،معاونین جمعیت هلال احمر استان و اعضای شورای اجرایی شهرستان و هیئت مدیره جمعیت استان برگزار شد .

کد خبر : 22791 / تاریخ خبر : 29/1/97 ساعت خبر : 15
این مراسم درراستای تجلیل از امدادگران ، جوانان و داوطلبان و خیرین جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان در طرح امداد ونجات نوروزی و پست های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی درسالن اجتماعات این جمعیت 29 فروردین برگزارشد.
دراین مراسم مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان طی سخنانی گفت : : پشتکار و همت جوانان و امدادگران و فعالان عرصه هلال احمر برای کمک به آسیب دیدگان ناشی از حوادث طبیعی، تصادفات و سوانح انسانی بسیار زیبا و خداپسندانه است.
چهارشنبه, 29 فروردین,1397/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (14)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
جشن غنچه های هلال احمر استان زنجان  برگزار شد.

جشن غنچه های هلال احمر استان زنجان برگزار شد.

مراسم جشن غنچه های هلال باحضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ، مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه درجمعیت استان ، دبیر ستاد مواد مخدر استان و جمعی ازمسئولین و اعضای هیئت مدیره جمعیت استان در فرهنگسرای هلال برگزارشد

کد خبر : 22790 / تاریخ خبر : 29/1/97 ساعت خبر : 8
مراسم جشن غنچه های هلال استان با حضور 400 نونهال از کانون غنچه هلال احمر شهرستان ها به همراه والدین و مربیان و مدیران مهدکودک در سالن فرهنگسرای هلال برگزار گردید .
شهرام میرزایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ضمن خوش آمدگویی حضور میهمانان بیان کرد: یکی از اساسی‌ترین عوامل شخصیت¬ساز در کودکان احترام و تکریم است که در کلام پیامبر اکرم صلی الله و علیه و آله و سلم و امام معصوم علیهم السلام نیز به آن تأکید فراوانی شده است.
چهارشنبه, 29 فروردین,1397/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (12)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
RSS
12345678910انتها