اخبار »

دیدار کارکنان ، داوطلبان ،  امدادگران و اعضای جوانان هلال احمر شهرستان طارم با امام جمعه

دیدار کارکنان ، داوطلبان ، امدادگران و اعضای جوانان هلال احمر شهرستان طارم با امام جمعه

در چهارمین روز از هفته بزرگداشت هلال احمر جمعی از کارکنان داوطلبان ، جوانان و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان طارم با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند .

در این دیدار محی الدین شفیعی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان طارم ضمن تبریک هفته صلیب سرخ و هلال احمر ،گزارشی از فعالیتهای انجام یافته در جمعیت هلال احمر طارم ارائه نمود.
چهارشنبه, 19 اردیبهشت,1397/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (95)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
بمناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر  نشست صمیمی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان  با کارکنان و اعضای این جمعیت برگزارشد .

بمناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر نشست صمیمی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با کارکنان و اعضای این جمعیت برگزارشد .

در این نشست صمیمی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با کارکنان ، امدادگران ، جوانان وداوطلبان در اتاق کنفرانس ساختمان جمعی هلال احمر شهرستان زنجان با حضور مدیرعامی جمعیت ، معاون امداد ونجات ، معاون جوانان و معاون آموزش و پژوهش برگزار شد .

شهرام میرزایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان ضمن تبریک روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ گفت: کارمندان هلال احمر بایستی به خود ببالند که عضو یک موسسه عام المنفعه هستند و برای کمک به دیگران از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.
وی با اشاره به تلاش بی وقفه کارکنان و اعضای جمعیت هلال احمر در حوادث گفت: منش و رفتار نجاتگران و اعضا در ذهن افراد تاثیر گذار خواهد بود و می تواند رسالت و اهداف جمعیت را به همگان بشناساند.
چهارشنبه, 19 اردیبهشت,1397/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (91)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
افتتاح  کانون دانشجویی هلال احمر در دانشگاه غیر انتفاعی روزبه زنجان

افتتاح کانون دانشجویی هلال احمر در دانشگاه غیر انتفاعی روزبه زنجان

مراسم افتتاح کانون دانشجویی دانشگاه غیر انتفاعی روزبه با حضور ریاست دانشگاه روزبه ، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ، معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان و رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان درهفته هلال احمر برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر محمدی ، ریاست دانشگاه با تجلیل جمعیت هلال احمر و تکریم فعالیت های بشردوستانه، از دانشجویانی که در تشکیل این کانون تلاش کردند، تقدیر نمود.
یاست دانشگاه روزبه با بیان اینکه تنوع وظایف و مسئولیت ها سبب جذابیت هلال احمر برای جوانان شده است گفت: نهاد هلال احمر از چند جهت حائز اهمیت و ویژگیهای ممتاز و منحصر به فردی است که از جمله مردمی بودن این نهاد است که بر پایه مشارکت عمومی و داوطلبانه است.
ﺳﻪشنبه, 18 اردیبهشت,1397/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (85)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
RSS
12345678910انتها