اخبار »

نشست صمیمی مدیرعامل با نجاتگران شهرستان ایجرود  برگزار شد

نشست صمیمی مدیرعامل با نجاتگران شهرستان ایجرود برگزار شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان به همراه معاون امدادو نجات ، معاون آموزش و پژوهش و مدیر روابط عمومی با نجاتگران ، جوانان و رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ایجرود در اولین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی دیدار و گفتگو کرد .

کدخبر : 22736 / تاریخ خبر :  12/11/96  / ساعت خبر :  14:30

 شهرام میرزایی در این نشست ضمن تسلیت ایام شهادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س) و تبریک دهه مبارک فجر  با اشاره به زحمات نجاتگران دربارش برف و کولاک  اخیر گفت: نجاتگران در پایگاههابا توجه به ماهیت ونقش آنان بعنوان اولین فرماندهان میدانی هلال احمر در صحنه های حوادث و سوانح هستند لذا باید اطلاعات خود را به روز نموده وبا آمادگی کامل در پایگاهها حاضر باشند.

پنجشنبه, 12 بهمن,1396/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (19)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
برگزاري مراسم پرفيض زيارت عاشورا به منا سبت شهادت حضرت فاطمه زهرا )س)

برگزاري مراسم پرفيض زيارت عاشورا به منا سبت شهادت حضرت فاطمه زهرا )س)

به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) مراسمی با حضور جمعی از کارکنان جمعیت هلال احمر استان از سوی دفتر نمایندگی ولی فقیه درجمعیت استان برگزار گردید.

کدخبر : 22735 / تاریخ خبر :  12/11/96  / ساعت خبر :  9:30
در این مراسم، پس از قرائت دعای پرفیض زیارت عاشورا  حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا نصیری مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه درجمعیت استان  پیرامون شخصیت فاطمه زهرا(س) از نگاه آیات و روایات و نیز شاخصه های آن حضرت و الگو بودن ایشان در عرصه های مختلف زندگی، صحبت مفصل به عمل آورد

 

پنجشنبه, 12 بهمن,1396/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (17)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:

یازدهمین جلسه هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان زنجان تشکیل شد.

جلسه هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درجمعیت وبا اکثریت اعضای هیئت مدیره این جمعیت برگزار شد.

کدخبر : 22734 / تاریخ خبر :  10/11/96  / ساعت خبر :  10

شهرام میرزایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان  در این نشست با اشاره به سفر دبیرکل محترم جمعیت هلال احمر و هیئت همراه به استان زنجان گزارشی از ازاین سفرارائه کرد و افزود: برنامه ریزی خوبی صورت گرفته بود که باتلاش عوامل اجرایی و همکاران استان برنامه ها بموقع اجرائ شد . دیدار بااستاندار ، حضور در مراسم تجلیل از داوطلبان ، امدادگران ، جوانان و خیرین برترمشارکت کننده در زلزله کرمانشاه وشرکت در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه ها ، کلنگ زنی احداث ساختمان پایگاه امداد ونجات جاده ای شهید شهریاری در عوارضی زنجان – قزوین و بازدید از پایگاه شمالغرب استان  ازجمله برنامه های سفر بود .

ﺳﻪشنبه, 10 بهمن,1396/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (15)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
RSS
اولین45678910111213انتها